AndaSeat пропонує 2 роки обмеженої гарантії

Ця Обмежена гарантія є доповненням до Ваших законних прав, які не можуть бути обмежені або скасовані згідно з законом про права споживачів. Споживачі можуть вільно подавати вимоги щодо гарантії згідно з цією Гарантією. Вони також можуть реалізувати свої законні права споживача.

1. ВИПАДКИ НА ЯКІ ПОШИРЮЄТЬСЯ 2-РІЧНА ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ

AndaSeat надає 2-річну обмежену гарантію на товари Anda Seat у випадку:

 • Відсутні складові матеріали товарів на момент доставки;
 • Дефекти у виробництві матеріалів, які використовувалися для товарів виявлені під час доставки;
 • Невідповідність товару з описом у відповідному договорі купівлі-продажу на момент доставки;
 • Основні дефекти у функціональності газового поршня, підлокітників, нахилу спинки та колесах;

Ваша гарантія діятиме протягом наступного періоду:

ТоварТермін Гарантії
Крісло 2 роки або 5 років з ПОДОВЖЕНОЮ ГАРАНТІЄЮ
Стіл2 роки
Аксесуари6 місяців

Наша гарантія починається з дати отримання товару. Датою отримання буде дата, зазначена в документах про доставку вашого замовлення.

Ми відремонтуємо або замінимо всі несправні товару Anda Seat. У малоймовірному випадку, коли ми не зможемо усунути порушення гарантії, ми відшкодуємо вам вартість товару, яку ви сплатили, за вирахуванням суми, безпосередньо пов’язаної з використанням продукту до того, як було виявлено невідповідність. Ми можемо запропонувати вам часткове відшкодування, якщо ви вирішите залишити його, незважаючи на дефект.

2. ВИПАДКИ НА ЯКІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ 2-РІЧНА ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ

Гарантійне зобов’язання Anda Seat не поширюються внаслідок:

 • Знос або деформація ПВХ-шкіри/лляної тканини, включаючи, але не обмежуючись, порізи, подряпини або пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, водою, повінню, пожежею або іншими стихійними явищами чи зовнішніми причинами;
 • Непрямий або випадковий збиток, незалежно від того, чи є результатом використання, неправильного використання або неможливості використання цього продукту, або через дефекти Продуктів;
 • Естетичні дефекти або незначні відхилення товару від опублікованих зображень через природні зміни у використаних матеріалах або ручне складання продуктів;
 • Хроматичні аберації продукту, наприклад хроматичні аберації, викликані світлом під час зйомки; хроматичні аберації через непостійну роздільну здатність екрану монітора;
 • Неналежне складання, використання або догляд, контакт із тваринами або умови навколишнього середовища (наприклад, середовища з високою температурою, високою вологістю, високою солоністю або забруднюючими газами);
 • Контакт із вологою (зокрема, без обмежень, унаслідок таких умов, як гіпергідроз або контакт із водними чи органічними розчинниками), термічної деградації або елементів, які, як відомо, спричиняють руйнування матеріалів;
 • Використання в інших місцях, крім домашніх, приватних і некомерційних;
 • Пошкодження, заподіяне під час самостійного збирання через недотримання відповідних інструкцій щодо самостійного збирання;
 • Пошкодження продукту, який було модифіковано або змінено без письмового дозволу AndaSeat;
 • Незначні відхилення, пов’язані з ручною роботою.

Щоб запобігти анулюванню вашої гарантії, будь ласка, дотримуйтесь інструкцій, наданих у Посібнику з подальшого обслуговування Anda Seat, а також відео-інструкцій зі складання зазначених на сайті.

3. ЯК СКОРИСТАТИСЯ ГАРАНТІЄЮ

 1. 1. Товар після доставки

Спочатку огляньте та перевірте упакований товар, якщо упаковка була серйозно пошкоджена, ви можете негайно відмовитися від прийняття продукту та негайно зв’язатися з магазином, де ви його придбали, щоб вирішити це.

Огляньте та перевірте кожну частину крісла після відкриття упаковки та перед складанням. Якщо ви виявите поломку, подряпини чи знос, будь ласка, не збирайте крісло та негайно надішліть фотографії чи відео цієї проблеми та упаковку до місця, де ви його придбали, або до служби підтримки клієнтів Anda Seat.

 1. 2. Товар після використання

Ви повинні написати лист на нашу пошту [email protected] де вказати номер замовлення, щоб підтвердити гарантію.

Ви повинні надати нам чіткі зображення або відео ймовірного дефекту. Якщо ви відмовляєтесь надіслати нам зображення, яке нам необхідно для обробки вашої претензії, ми можемо вважати, що ви не можете обґрунтувати свою претензію або відмовилися від своєї претензії.

Гарантійне обслуговування AndaSeat дозволяє вам обслуговувати свій власний Продукт. У разі дефектів несправних частин ми безкоштовно доставимо вам запасні частини та надамо необхідні інструкції зі встановлення чи складання. Ви можете замінити деталі самостійно або через третю сторону, але ми не несемо відповідальності за будь-які витрати на оплату праці внаслідок заміни та не несемо відповідальності за результат недотримання інструкцій.

Вигляд заміни може дещо відрізнятися від того, що ви купили, оскільки деякі наші деталі виготовляються вручну. Гарантія на елементи заміни діятиме до закінчення гарантійного періоду для оригіналів, які вони замінили, або до 30 днів із дати отримання вами елементів на заміну.

Якщо ви вимагатимете від нас заміни елемента, на який закінчилась гарантія, ви заплатите за запасні частини, якщо вони є на нашому складі. Приклади цих витрат включають витрати на обробку, транспортування, пакування та транспортування, а також митні збори.

Якщо ми не зможемо усунути дефекти в продуктах, ми замінимо товар або відшкодуємо вам суму, що дорівнює ціні придбання, яку ви заплатили, за вирахуванням суми, безпосередньо пов’язаної з використанням вами до виявлення невідповідності.

4. ОБМЕЖЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ПЕРЕДАЧІ ГАРАНТІЙ

Гарантія Anda Seat поширюється лише на початкового покупця. Усі наступні власники продукту Anda Seat отримують його «як є». Будь-яка спроба передати будь-яку гарантію з порушенням цього пункту призведе до анулювання гарантії.

Оскільки ми не можемо визначити автентичність або оригінальний стан продуктів, які продаються через канали за межами нашого офіційного веб-сайту, магазинів-партнерів і наших авторизованих продавців, ми, на жаль, не зможемо надати гарантійну підтримку для цих продуктів.

* Anda Seat залишає за собою право остаточного тлумачення Гарантійної політики та право в будь-який час змінити ці умови, якщо це необхідно.