Anda Seat використовує краще, щоб створити найкраще, це секрет нашого бренду – перевірено міцністю і неймовірно високим ступенем задоволення клієнтів. 

Крісло Anda Seat виготовлені зі шкіри ( на вибір зі шкіри ПВХ / натуральної шкіри / шкіри Napa), міцного металевого каркаса та піни високої щільності. 

ВСІ МАТЕРІАЛИ МАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ БЕЗПЕКИ ТА ЯКОСТІ.

Будь ласка, перегляньте сторінку Контакти, та напишіть нам на офіційну пошту,  щоб замовити своє власне крісло. 

Будь ласка, перегляньте сторінку кожного з крісел, або звʼяжіться з нашим менеджером, щоб дізнатись характеристики та знайти своє ідеальне крісло.

Враховуючи потреби всіх клієнтів, Anda Seat розроблено відповідно до різних параметрів висоти та ваги. 

Щоб 100% вам підійшло крісло, будь ласка, перегляньте деталі на сторінці крісла.

Так, будь ласка, ознайомтесь з деталями на сторінці Партнери  

Anda Seat приймає карти Visa, Mastercard та такі способи оплати: LiqPay, Apple Pay, Google Pay.

Ви можете безпечно здійснити оплату свого замовлення наведеними вище способами.

Будь ласка, зверніться до [email protected] або зателефонуйте на наш номер. Наш менеджер з радістю допоможе вам вирішити це питання. 

Після того, як ви здійсните замовлення, Anda Seat надішле вам електронний лист та смс-повідомлення з підтвердженням успішного розміщення замовлення.

Менеджер Anda Seat зателефонує вам для підтвердження даних та оформлення замовлення. Після оформлення доставки вам прийде смс-повідомлення з номером ТТН. 

Якщо у вас виникли запитання, зверніться до відділу продаж та до служби підтримки покупців [email protected]

Доставка становить 1-3 робочих днів. Деталі доставки будуть вказані у вашому електронному листі з підтвердженням. Смс-повідомлення з номером ТТН буде відправлене вам після оформлення доставки.

Ми використовуємо українську службу доставки Нова Пошта. Під час оплати вам буде запропоновано вибрати спосіб доставки: до відділення або курʼєром на адресу.

Ми прагнемо втілити усі бажання наших покупців, але якщо вам потрібно повернути замовлення , ми будемо раді допомогти вам. Будь ласка, напишіть нам електронний лист на пошту [email protected] і ми негайно вирішим це питання.

Усі замовлення мають гарантію 2 роки. Більш детальна інформація на сторінці ГАРАНТІЯ. 

Надішліть нам електронний лист з вашим номером замовлення, і ми подбаємо про вас. Докладніше дивись на сторінці ГАРАНТІЯ.

Звичайно. Ви можете обміняти крісло протягом 14 днів після доставки. Однак вартість доставки для обміну оплачує покупець.