ПОДОВЖЕНА ГАРАНТІЙНА ПРОГРАМА

ДІЄ НА ПОКУПКИ ЗДІЙСНЕНІ З 15 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

Привіт! Дякуємо вам за вибір бренда Anda Seat і ласкаво просимо приєднатися до нашої подовженої гарантійної програми та отримати гарантію на 5 років страхування вашого крісла.

Спокійно насолоджуйся найкращим кріслом понад 1800 ДНІВ!

ПРОДОВЖІТЬ ГАРАНТІЮ З 2 ДО 5 РОКІВ БЕЗКОШТОВНО ЛИШЕ ЗА 4 КРОКИ

1. Зробіть кілька фотографій або відео свого нового крісла Anda Seat.

2. Опублікуйте та відмітьте нас у своєму Facebook, Instagram, TikTok або Youtube, щоб поділитися своєю історією з брендом Anda Seat (досвід покупки/використання).

*Ваш пост повинен бути загальнодоступним і повинен зберігатися більше одного місяця.

4. Заповніть та надішліть форму нижче, і ви отримаєте від нас електронний лист з підтвердженням протягом 30 робочих днів.

  * На що НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ гарантія

  1. Знос шкіри/лляної тканини ПВХ, включаючи, але не обмежуючись, порізи, подряпини або пошкодження, спричинені нещасним випадком, зловживанням, неправильним використанням, водою, повенями, пожежею або іншими природними або зовнішніми причинами;

  2. Непрямі або випадкові збитки, спричинені використанням, неправильним використанням або неможливістю використання цього продукту;

  3. Пошкодження продукту, який був змінений або змінений без письмового дозволу AndaSeat;

  4. Пошкодження, спричинені під час самостійної збірки через недотримання відповідних наданих інструкцій з самостійної збірки.

  * AndaSeat залишає за собою право остаточного тлумачення політики подовженої гарантії та право вносити зміни до цих умов у будь-який час, якщо це необхідно, а рішення AndaSeat з усіх питань, що стосуються цієї політики, є обов'язковими для всіх клієнтів.